INHUS Group, UAB

 • „INHUS Group“ įmonės dirba su stambiausiomis Lietuvos ir Skandinavijos statybų kompanijomis bei nekilnojamojo turto plėtros įmonėmis ir atitinka tarptautinius saugos, kokybės, ekologijos ir kitus reikalavimus. 
Grupę sudaro: 
„INHUS“, UAB 
„INHUS“, AB 
„INHUS“, AS 
„INHUS Engineering“, UAB 
„INHUS Prefab“, UAB 
„INHUS Construction“, UAB 
 
Visus projektus grupės įmonės įgyvendina BIM (pastato informacinio modelio) pagrindu, procesus nuolat tobulina taikydamos „Lean“ metodus, o klientams siūlo supaprastintą projektų įgyvendinimo procesą, nes prisiima visą atsakomybę už pastatų konstrukcijų projektavimą, gamybą, logistikos sprendimus ir konstrukcijų montavimą. 
 
Atsakomybė klientui, darbuotojams ir visuomenei įpareigoja nuolat investuoti į naujausias technologijas ir kompetencijų auginimą. Kurdamos naujus sprendimus, „INHUS Group“ įmonės bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos bei Kauno technologijos universitetų mokslininkais, taip pat architektais, projektuotojais ir rangovais.

Filialai

INHUS, UAB

 • INHUS įgyvendina „Design-build“ tipo projektus, vienydama projektavimo, gamybos ir statybos įmones „INHUS Engineering“, „INHUS Prefab“ ir „INHUS Construction“. 
   
  Visus savo surenkamojo gelžbetonio pastatų konstrukcijų projektus Lietuvoje ir užsienyje įgyvendiname BIM (pastato informacinio modelio) pagrindu, taikydami „Lean“ mąstymą. Nuolat tobuliname procesus ir kuriame bei taikome pažangius darbo įrankius, kurie padeda darbą atlikti greičiau ir efektyviau, išlaikant aukštą kokybę. 
   
  Siekiame sukurti klientams didesnę vertę ir suteikti patogesnį projekto įgyvendinimą, todėl prisiimame visą atsakomybę už pastatų konstrukcijų projektavimą, gamybą, logistikos sprendimus ir konstrukcijų montavimą. 
   
  Dirbame su stambiausiomis Lietuvos, Skandinavijos statybų kompanijomis ir nekilnojamojo turto vystytojais. Nuolat vykdome plėtrą, investuojame į specialistų kompetencijų kėlimą, pažangių technologijų diegimą, gamybinių pajėgumų didinimą. 
   
  Mūsų užduotis – į kiekvieną projektą žvelgti kompleksiškai, paverčiant jo įgyvendinimą paprastesniu klientui.

Filialai

INHUS, AB

 • Statybos objektų projektų valdymas Švedijoje

Filialai

INHUS, AS

 • Statybos objektų projektų valdymas Norvegijoje

Filialai

INHUS Engineering, UAB

 • Teikiame įvairios paskirties pastatų konstrukcijų projektavimo paslaugas. Turime didelę patirtį ir puikiai išmanome Lietuvos bei Skandinavijos šalių projektavimo normas, nacionalinius standartus ir projektavimo tradicijas.

Paslaugos:

Pastatų konstrukcijų projektavimas
Konsultavimas
Statinių ekspertizė
Projektų vykdymo priežiūra

Filialai

INHUS Prefab, UAB

 • Vilniaus ir Kauno gamyklose gaminame gelžbetonio konstrukcijas. Turime  sukaupę daug patirties, įgyvendinant pastatų architektūrinę įvairovę, gamindami spalvoto betono, matricinius bei grafinio betono fasadinius elementus.
Gaminiai:
 
Perdangų plokštės
Kolonos
Sijos
Sieninės plokštės
Laiptai, sukti laiptai, laiptų aikštelės
Balkonų elementai
Šulinių elementai
Energetikos pramonės gaminiai
Briaunotosios PK tipo plokštės
Filialai

INHUS Construction, UAB

 • Konstrukcijų montavimo paslaugas įvairios paskirties pastatams siūlome  tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijos šalyse. Dirbame su stambiausiomis šių  šalių statybų kompanijomis ir nekilnojamojo turto plėtros įmonėmis.
Paslaugos:
 
Surenkamojo gelžbetonio, metalo ir kitų konstrukcijų montavimas
Gelžbetonio konstrukcijų fasadų dažymas, tinkavimas
Surenkamųjų gelžbetonio sieninių plokščių siūlių sandarinimas
Mozaikinio betono (teraco) apdailinių plokščių klijavimas

Filialai